تبلیغات
روح پاك - مادر 50 ساله با 10 هزار پوند شبیه دخترش شد-عكس
چهارشنبه 2 اردیبهشت 1388

مادر 50 ساله با 10 هزار پوند شبیه دخترش شد-عكس

   نوشته شده توسط:    

مادر 50 ساله با 10 هزار پوند شبیه دخترش شد

یك زن 50 ساله انگلیسی هزاران پوند برای جراحی پلاستیك هزینه كرد تا خود را به شكل دختر 28 ساله اش درآورد! 5487


 5487

به گزارش عصر ایران 5487 نشریه دیلی میل انگلیس با انتشار این خبر نوشت: "تصاویر «جانت گالیف» و دخترش «جین» نشان می دهد آنها اكنون شباهت ظاهری بسیاری از نظر وزن، رنگ مو و چهره پیدا كرده اند و شاید تفاوت آنها در رنگ چشم و اندكی اختلاف قد باشد."

براساس این گزارش جانت 10 هزار پوند برای جراحی های متعدد زیبایی خود هزینه كرده كه این جراحی ها در كرواسی انجام شده است.

جانت با بیان اینكه وی سال ها احساس می كرد شبیه یك «كیسه كهنه» است می گوید: "ما اكنون شبیه دو خواهر دوقلو شده ایم و در مركز توجه مردم قرار داریم."

وی می افزاید: "شاید اندكی احمقانه به نظر برسد كه من برای شبیه شدن به دخترم جراحی زیبایی كرده ام اما او زیبا و جذاب است و چه كسی دوست ندارد شبیه جین شود؟!"

مادر 50 ساله (تصویر سمت چپ بالا) 5487اضافه می كند: "ما در حال حاضر به جای یك دختر و مادر شبیه دو خواهر دوقلو شده ایم. مردم در خیابان ما را اشتباهی می گیرند و می پرسند آیا شما خواهر هستید؟"

جین دختر این زن انگلیسی با ابراز خوشحالی از سیمای جدید مادرش می گوید: "ما اكنون از هر زمان دیگری به هم نزدیك تر شده ایم. مادرم از مدونا (خواننده آمریكایی)ی 50 ساله نیز بهتر است."

وی می افزاید: "تنها اختلاف در رنگ چشم و سایز كفش است. رنگ چشم من قهوه ای است و مال مادرم آبی. اندازه كفش های او نیز بزرگ تر است."