تبلیغات
روح پاك - بررسی و تعمیر ویندوز XP توسط XP Repair Pro 4.0.6
چهارشنبه 2 اردیبهشت 1388

بررسی و تعمیر ویندوز XP توسط XP Repair Pro 4.0.6

   نوشته شده توسط:    

آیا از خطاها و Error های ویندوز خود خسته شده اید؟ اگر مدت زیادی است كه از ویندوز استفاده می كنید. ممكن است به هنگام روشن كردن كامپیوتر، با مشكل بوت نشدن سیستم عامل مواجه شوید و یا در هنگام کار کردن با کامپیوتر به صورت مداوم سیستم شما پیغام خطا بدهد. در این موارد اولین كاری كه ممكن است انجام دهید، نصب مجدد ویندوز است كه مشكل شما را به صورت قطعی حل می كند. اما برای این مساله راه حل منطقی تری نیز وجود دارد. پیغام های خطایی كه معمولا در این موارد مشاهده می شود مربوط به از دست رفتن یا آسیب دیدن فایل های ضروری ویندوز می باشد. امروزه نرم افزارهای بسیاری در زمینه تعمیر خطاهای ویندوز به بازار آمده است که از قویترین این نرم افزارها XP Repair Pro برنامه 5487 می باشد.

رم افزار XP Repair Pro ابزاری قدرتمند جهت بررسی و تعمیر ویندوز XP که می تواند رجیستری ویندوز شما را تعمیر نموده و از کرش کردن هاردتان جلوگیری نماید.

وسط این نرم‌ افزار می‌ توانید در كمال اطمینان و امنیت كامل و آن ‌هم با چند كلیك ساده كلیه‌ ی ایرادات و اشكالات ویندوز خود را برطرف كرده و آن ‌را در بهینه ‌ترین حالت حفظ نمایید. این نرم‌افزار به یك سیستم بررسی قدرتمند مجهز شده است كه در كنار یك رابط خوش دست به راحتی به كاربران امكان می‌دهد تا ویندوز خود را از شر تصادمات و تعلیق‌ هایی كه در كارش پیش می‌ آید نجات داده و یك سیستم سالم در اختیارشان قرار گیرد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار XP Repair Pro 4.0.6: 5487

قابلیت اسکن بیش از 60000 خطاهای ویندوز

توانایی اسکن بیش از 11000 برنامه های مختلف

قابلیت یکپارچه سازی رجیستری

امکان تعمیر سیستم و رجیستری

قابلیت پاک سازی هارددیسک

توانایی نمایش اطلاعات سخت افزار و نرم افزار

توانایی ویرایش رجیستری

مدیریت برنامه Startup

و ...

[Image]دانلود با حجم ۵.۶ مگابایت

پسورد فایل : www.kamyabonline.com

به نقل از پی سی دانلود